Proje Hakkında

Şehrin Kanatlarında Keyifli Bir Yaşam...

ANKARA’NIN yeni yaşam merkezinde yepyeni bir yaşam alanı yükseliyor. Yeni konut alanı ve alışveriş merkezlerinin geliştiği bu bölgede modern ve konforlu konutlarımızın yanı sıra yaşam kalitenizi yükseltecek alışveriş ve sosyal aktivitelerin buluşma noktası WINGS ANKARA

 

Her Yaştan Herkese Hitap Eden WINGS ANKARA

ANKARA’NIN yeni yaşam merkezinde yepyeni bir yaşam alanı yükseliyor. Eğlence, Huzur, Keyif ve Konforun adı WINGS ANKARA

 

WINGS ANKARA şehrin önemli ticaret bölgesinin kalbinde, ana artel ve bağlantı noktalarının kesişiminde yer alıyor. Toplu taşıma duraklarına, alışveriş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığıyla erişilebilirlik ve bilinirlik sağlıyor.

 

Değer Verdiğiniz Herşey Güvende

Estetiğinizi önemsediğimiz kadar emniyetinizi de önemsiyoruz. WINGS ANKARA ’da yerinizi alın; sevdikleriniz güvende olsun

 

Konfor Evinizin Her Metrekaresinde

WINGS ANKARA evinizin her metrekaresinde konforunuzu düşünerek tasarlandı. En kaliteli ve en yüksek standartlarda tercih edilmiş malzemelerle donatılmış evinizde konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

 

Mutluluğa Kanat Açın

Siz de kendinize seçeceğiniz en uygun daireyle mutluluğa kanat açın. Estetik, konfor ve güveni sizin mutluluğunuz için biraraya getirdik.

 

WINGS ANKARA OFİS

Artık iş yerinizin yerini tarif etmeyen gerek duymayacaksınız. Ankara'nın yeni merkezi WINGS ANKARA ofis prestijinizi yansıtacak tüm özelliklere sahip.

 

 

PROJE TESLİM TARİHİ
2016 4. ÇEYREK
ARSA ALANI
11.593 M2
OFİS ALANI
6.609 M2

KONUT ALANI

6.609 M2

MAĞAZA ALANI

A BLOK 2.094,5 M2
B BLOK 2.094,5 M2

YEŞİL ALAN
4.200 M2
OTOPARK KAPASİTESİ
459
A BLOK (ANKARA OFİS) OFİS ALANI
6.609 M2
B BLOK (WINGS HOME)
1+1 55 ADET
2+1 44 ADET
3+1 12 ADET